2023-06-30 19:32:24

Brazīlija līgo Liepājā!

Ar vienu aci skatāmies uz priekšu, ar otru vēl atskatāmies pāris dienas atpakaļ! Un ziniet kas šos abus svētkus, kuru viduspunktā šobrīd mēs atrodamies, vieno? DRAUDZĪBA.

Šī gada Līgo svētki bija ļoti īpaši, jo mums, TDK Banga, kopā ar VPDK Bandzenieki bija tas gods Liepājā uzņemt mūsu draugus no Brazīlijas pilsētas Ižui Vidējās paaudzes deju kolektīva VPDK Staburags.

Lai sniegtu īpašo svētku sajūtu, mēs vēlējāmies saviem draugiem piedāvāt unikālu pieredzi, kurā sajust latvisko enerģiju. Svētkus sagaidījām Bernātos pie jūras, kopīgi vērojot Liepājas puses unikālos saulrietus un saullēktus, pinot jāņuzāļu un ozollapu vainagus, dziedot Līgo dziesmas un lustīgi izkustoties latviešu dančos un, kur nu bez mūsu pašu zelta klasikas - "Es izjāju Prūšu zemi"

Tā kā Brazīlijā ēdiens, ēšana un kopā sanākšana pie galda ir kas ļoti īpašs, bijām parūpējušies par bagātīgi klātu svētku galdu - ar dažāda veida gaļām, sieriem, pīrāgiem, kartupelīšiem, ķiploku grauzdiņiem, salātiem un citiem gardumiem. Un, kur nu bez mūsu pašu alutiņa. Vēlamies teikt lielu paldies un milzīgas uzslavas visiem, kuri palīdzēja un atbalstīja, lai mūsu brazīļu draugi pie mums justos kā mājās!

Paldies!

Kazas siera ražotne Z/S Birznieki un Jānim Tiltiņam
Kurzemes Gaļsaimnieks un Ainaram Jansonam
Mežpils Alus un Rinaldam Andersonam
Nīcas novada uzņēmums “NS Estate”, kurš ražo produkciju ar zīmolu "Amberfish" un Natālijai Lilienfeldei
Cīrulīšu mājas labumi un Guntai Rožkalnei
Gaļas piegāde Jums, Ceplīši M.S
Liepājas Olimpiskais centrs