Deju precizēšanas seminārs

Ziniet, bija tāda ļoti pacilājoši pavasarīga diena! Pacilājoša kājās, pacilājoša dvēselē un arī prātā! Nu tad sāksim no paša sākuma.
Pamodāmies, pabrokastojām un pat laiku atradām, lai sauli pabaudītu! Nu kā var mājās nosēdēt, ja pavasarīgais laiks pats uzprasās, lai tam pievēršam uzmanību? Enerģiju uzkrājuši un kājas iesildījuši, devāmies ceļā uz Liepājas latviešu biedrības namu. 
Veiksmīgi nonākuši lielajā zālē, jutām, kā gaisā sāk virmot pavasaris un tūlīt, tūlīt sāks ziedēt ievas, upes straumes palīdzēs rādīt ceļu pretī pareizajiem deju soļiem un ziedošo pumpuru mutuļojošais gaiss pacels mūs mazliet virs skatuves dēļiem. Šķiet neticami, vai ne? Bet ticiet un gaidiet! Ar katru stundu, minūti un sekundi, ar katru mirkli tuvojamies tuvāk tam brīdim, kad mēs, TDK Banga, kopā ar Tda Rucavietis parūpēsimies, lai arī Jūs sajūtat zīdaino ievas ziedu pieskārienu, kas mijiedarbojoties ar maigā vēja vieglajiem soļiem, atstāj tādu mierīgu un neaprakstāmi skaistu pavasara burvību katra sirdī. Jūs jautāsiet – Kad? Mēs teiksim – pavasarī, vasarā, rudenī un pat ziemā…Vienmēr!
Neizsakāmi liels paldies Jānis Purviņš! Kopā radīsim pavasari, kopā būsim daļiņa no kā skaista, kopā uzplauksim, uzziedēsim un ļausimies deju burvībai!

Comments are closed.